Чт, 02-Трав-2024, 07:25
Учимсь учитись
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Форма входу
Пошук
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 292
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гості: 1
Користувачі: 0
 Дошка заміток
Головна » Дошка оголошень » Замітки користувачів STD.at.ua /арх

У категорії оголошень: 154
Показано оголошень: 41-60
Сторінки: « 1 2 3 4 5 ... 7 8 »


Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням
in = new DataInputStream(server.getInputStream());
• дорадчі послуги в проведенні переговорів і підписанні договору купівлі-продажу
Коефіцієнт ліквідної платоспроможності. Цей коефіцієнт показує, чи вистачить у підприємства усіх оборотних засобів, щоб розрахуватись по борговим зобов’язанням. Коефіцієнт ліквідної платоспроможності повинен бути більшим за 1. Для розрахунку коефіцієнту ліквідної платоспроможності використовуються всі активи другого та третього розділу балансу.
Предметом діяльності є:
Продовжується робота ФДМУ і на інших напрямках розвитку фондового ринку. Зараз, разом з ДКЦПФР розроблено та погоджено ряд нормативних документів, які сприятимуть переходу до бездокументарної форми випуску цінних паперів, яка визнана найбільш цивілізованою їх формою. Її позитивними сторонами є:
Аналіз фінансового стану підприємства слід розпочати з аналізу платоспроможності і ліквідності підприємства.
8. Зручне отримання дивідендів через мережу філій зберігачів.
- склад майна і фінансових ресурсів, включаючи запаси і резерви, їхній склад і структуру.
Від усієї господарської діяльності в 2000 році підприємство отримало збитків на суму 84 тис. грн. Якщо порівняти цей результат з результатом минулого року, то можна судити про погіршення фінансового стану підприємства, а саме про збитковість виробництва. Все це свідчить про неконкурентоспроможність продукції підприємства, що пов'язано з великими матеріальними витратами на її виробництво, а також про незадовільну роботу відділів збуту та маркетингу.
Замітки користувачів STD.at.ua /арх | Переглядів: 499 | Дата: 22-Лист-2008 | Коментарі (0)

Аналіз фінансового стану підприємства за певний період, в принципі, потребує з'ясування платоспроможності на підставі сукупності проміжних показників по окремих датах або відносно коротких відрізках часу. Неоціненну послугу тут можуть дати щоденні банківські виписки з поточного рахунку (особливо одна сума – залишок коштів на кінець операційного дня). Хронічна відсутність коштів на кінець дня на цьому рахунку – надійна ознака незадовільного фінансового стану підприємства. Якщо при цьому врахувати можливі застарілі борги банкам, кредиторам, бюджету та ін., то негативна оцінка фінансової діяльності, а отже, і фінансового стану підприємства буде однозначною.
Ринок неможливий без грошей і грошового обігу. Останнє являє собою рушення грошей, опосредствующее оборот товарів, послуг. Грошовий обіг обслуговує купівлю-продаж товарів і послуг, а також рушення фінансового ринку. У США 3/5 платіжного обороту доводиться на фінансові операції. Такий зв'язок грошового обігу з фінансами служить основою для деяких економістів визначати грошовий обіг як регульовану законодавчу систему фінансів в країні. Тип грошової системи залежить від того, в якій формі функціонують гроші. Існують різні системи грошового обігу, які склалися історично і закріплені законодавче кожною державою.
Основні засоби:
Другий етап грошової реформи, тобто введення в обіг національної грошової одиниці гривні, що почався 2 вересня 1996 р., свідчив про створення повноцінної національної фінансово-грошової системи.
Скоригований чистий прибуток, що припадає на одну просту акцію 330 - -
Замітки користувачів STD.at.ua /арх | Переглядів: 459 | Дата: 22-Лист-2008 | Коментарі (0)

Таким чином, не можна стверджувати про ліквідність і платоспроможність лижної фабрики. Через брак ліквідних коштів підприємство не здатне покрити короткострокових зобов'язань. Більшість коштів підприємства мобілізовані в виробничі запаси і затрати, які є важкореалізованими активами і не можуть забезпечити високу платоспроможність підприємства.
String id = (String)e.nextElement();
Цей клас є розширенням класу Applet, отже є аплетом. В цьому класі створюється об’єкт класу ServerConnection, через якій здійснюється обмін інформацією з сервером. Графічний інтерфейс цього класу представляє 3 області: поле вводу, в яке спочатку вводиться ім’я користувача, а потім - повідомлення, адресовані іншим клієнтам, список клієнтів, в якому треба обирати адресата, та текстова область в якій відбивається текст діалога. Метод action реалізує обробку події вводу тексту в область вводу. Методи add, delete, chat, nameEntered, quit є реакцією на наступні події: підключення нового клієнта, зникнення клієнта, надходження повідомлення від клієнта, ідентифікація та вихід. Ці методи визиваються класом ServerConnection при надходженні відповідних повідомлень, або ж всередині аплета, якщо джерелом події є сам клієнт.
Успіх фінансово-господарської діяльності підприємства, а отже і його фінансова стійкість, багато в чому залежить від показників забезпеченості підприємства засобами та відповідними джерелами їх формування.
2. Складання зведених облікових реєстрів рахунків власників цінних паперів провадиться професійною та відповідальною структурою, такою як депозитарій цінних паперів. При цьому практично не існує можливості порушення балансу випуску цінних паперів внаслідок будь-яких помилок, що можливі при веденні реєстрів власників іменних цінних паперів.
Замітки користувачів STD.at.ua /арх | Переглядів: 475 | Дата: 22-Лист-2008 | Коментарі (0)

Причини, що зумовлені необхідністю в інвестиціях, можуть бути різними, але в цілому їх можна розділити на три види: поновлення наявної матеріально-технічної бази, збагачення обсягів виробничої діяльності, освоєння нових видів діяльності. Ступінь відповідальності за прийняття інвестиційного проекту в рамках того чи іншого напрямку різна. Так, якщо мова іде про заміну наявних виробничих потужностей, рішення може бути прийнято достатньо безболісно, тому що керівництво підприємства ясно представляє собі, в якому обсязі та з якими характеристиками необхідні нові основні ресурси. Задача ускладнюється, якщо мова іде про інвестиції, пов’язані з розширенням основної діяльності, оскільки в цьому випадку необхідно врахувати цілий ряд нових факторів: можливість зміни положення фірми на ринку товарів, доступність в додаткових матеріальних обсягах, трудових та фінансових ресурсах, можливість освоєння нових ринків та інші.
ОД = ВД + КПК, де
В 1988 році за рішенням Уряду СРСР було підписано угоду з Австрійською фірмою "Фішер, ГМБХ" по поставці на Мукачівську експериментальну лижну фабрику обладнання та технології по виробництву гірських лиж.
Комерційні банки за порівняно короткий термін перетворилися в основу кредитної системи в Україні. Комерційні банки створювалися двома способами: деякі з них виникали на основі спеціалізованих банків, які вже функціонували, були фінансовий стійкими, мали розгалужену мережу філіали; інші створювали практично з «нуля». На ранніх етапах розвитку нерівні стартові умови різних комерційних банків неминуче вплинули на розміри їх активів, масштаби діяльності, на їх стійкість.
Замітки користувачів STD.at.ua /арх | Переглядів: 493 | Дата: 22-Лист-2008 | Коментарі (0)

Потрібно зазначити, що ФДМУ, створений у 1992 році, став фактично першим, найбільш крупним, потужним та досвідченим учасником фондового ринку України. Саме завдяки діяльності ФДМУ склалася інфраструктура сучасного фондового ринку України. Приватизація, особливо з використанням готівкових приватизаційних майнових сертифікатів сприяла створенню та діяльності великої кількості компаній - фінансових посередників. В процесі тільки сертифікатної приватизації прийняли участь 335 інвестиційних фондів та компаній, 337 довірчих товариств, 46 торгівців цінними паперами. Такі оператори, як «Проспект-Інвестментс», «Сігма», «Оптіма-Інвестментс» та деякі інші стали взірцем для інших учасників фондового ринку і довели, що кваліфіковані, професійні компанії можуть успішно працювати за будь-яких умов.
4. Спрощення розрахунків за угодами з цінними паперами.
Досить привабливою є перспектива залучення додаткових коштів за допомогою вторинної емісії акцій. Щоправда, це може стосуватися лише стабільно працюючих виробництв. Такі підприємства можуть емітувати свої цінні папери для поповнення обсягу власних обігових коштів. Такий спосіб залучення інвестицій ще не досить поширений в Україні. Проблема додаткових емісій полягає в тому, щоб чітко визначити обсяг емісії, необхідний для розвитку підприємства і, в той же час, достатній для того, щоб не втратити контроль за підприємством. Досвід такої роботи відсутній у українських підприємств. Проте вже існує багато фінансових установ та консалтингових фірм, які консолідували провідних спеціалістів в цій галузі та можуть надати необхідну допомогу.
Замітки користувачів STD.at.ua /арх | Переглядів: 489 | Дата: 22-Лист-2008 | Коментарі (0)

Ф1 АКТИВ
import java.util.*;
- розмір оплаченого статутного капіталу;
Висновок
Для з'ясування важливих питань доісторичного мовного життя України і навіть загалом для вивчення проблеми походження людської мови як такої велике значення мають сучасні кавказькі мови. По-перше, родинні зв'язки між східною та західною ґрупами північно-кавказьких (гірських кавказьких) мов, а тим більше між обома цими ґрупами і південнокавказькими (картвельськими) мовами свідчать про дуже давнє їх розділення. По-друге, картвельські мови (грузинська, мегрельська, лазька, сванська), а так само баскійська і шумерська, належачи до однієї з мовних прародин ("ностратичної"), водночас виявляють і родинні зв'язки з північнокавказькими мовами, які входять в іншу надродинами ("палеоєвразійську"). Ця уявна суперечність може, здається, тлумачитись лише так: і картвельські мови, і баскійська з шумерською відображають спорідненість між самими мовними надродинами і, отже, становлять своєрідний центр доісторичного мовотворчого процесу в Євразії.
Другий період (1995-1998 р.р.) – час дійсно масової приватизації, яка здійснювалась переважно за приватизаційні папери і була спрямована на залучення широких верств населення до придбання акцій великих і середніх підприємств та об’єктів малої приватизації, а також поклала початок підготовці до індивідуальних процедур приватизації великих підприємств.
В цілому інвестиційний процес – це механізм, що об'єднує попит та пропозицію, тобто тих, хто пропонує гроші, і тих, хто пред’являє попит на інвестицію. Звичайно, обидві сторони зустрічаються в фінансових інститутах або на фінансовому ринку. Іноді, при угоді з майновими цінностями, продавці та покупці вступають в угоду на пряму. Фінансові інститути – це такі організації, які приймають вкладення та дають залученні гроші в борг або інвестують в інших формах. Фінансові ринки – це механізм, який служить для укладання угод зводить разом тих, хто має гроші, з тими, хто їх шукає. Ринкова ціна – це ціна, яка зрівнює інтереси продавців та покупців. Ринок капіталів – це довгострокових фінансовий ринок, на якому переважають різні форми угод з цінними паперами. Грошовий ринок – це сегмент фінансового ринку, де ресурси купують та продають на короткий строк.
Замітки користувачів STD.at.ua /арх | Переглядів: 474 | Дата: 22-Лист-2008 | Коментарі (0)

Але якщо сума власного капіталу із внутрішніх джерел є недостатньою, треба звертатись до зовнішніх джерел залучення. Це вимагає необхідність розробки емісійної політики підприємства. Основною метою цієї політики є залучення на фондовому ринку необхідного обсягу фінансових коштів в мінімально можливі строки і за мінімальну плату.
Стійкість до помилок.
C iaoi? noai?aiiy ?io?ano?oeoo?e, yea a iiaea acyoe ia naaa oyaa? i?aaioiaee ai i?iaa?o i?ai?e?inoa oa i?aai?cao?? i?iaaaaiiy i??ia?iaieo oaiaa??a, ca ?i?o?aoeai? Oiiao aa??aaiiai iaeia noai?aii Oe?a?inueee oaio? i?eaaoecao?? oa ?iaanoeo?e.
9 лютого 1995 року Рішенням Мукачівського міськвиконкому за №50/02-5 на підставі Акта прийому-передачі Фонду Державного майна України було зареєстровано Акціонерне Товариство Закритого Типу "Мукачівська лижна фабрика "ТИСА".
Додаток 1
• позиково-ощадні асоціації (Сполучені Штати);
Скорочення витрат по амортизації основних виробничих фондів можна досягнути шляхом кращого використання цих фондів, максимізації їх завантаження, а також списання з балансу непрацюючого, морально застарівшого обладнання.
Щодо постання української мови, продовжує автор, то вона "зарисувалася" ще на слов'янській прабатьківщині, від якої відірвалася вже з виразними своїми рисами. У слов'янській прабатьківщині українці сиділи приблизно на тих самих землях, на яких пізніше застала їх історія, тобто українці автохтони на своїх землях, як довів М.Грушевський і чеський археолоґ Нідерле. Таким чином, Подніпров'я - це центр нашої найдавнішої території, де виникла наша мова, але український народ уже тоді займав велику територію, куди входили Галичина, Закарпаття, Волинь і Подоння.
Замітки користувачів STD.at.ua /арх | Переглядів: 544 | Дата: 22-Лист-2008 | Коментарі (0)

Розділ I. Теоретичні аспекти аналізу фінансового стану підприємства
Резюме.
id++;
АТЗТ "Мукачівська лижна фабрика "ТИСА", тис. грн.
Оборотні ж активи за звітний період збільшились на 284,4 тис. грн. (39,77%). Але не слід розглядати це збільшення як позитивну тенденцію, оскільки воно відбулось головним чином за рахунок збільшення залишків готової продукції (на 149,4 тис. грн.) і значного збільшення дебіторської заборгованості за товари (на 139,4 тис. грн.). Це свідчить про те, що продукція АТЗТ не користується попитом. Причиною цього є висока собівартість продукції. Тому слід переглянути цінову політику підприємства та доцільність надання знижок для негайної оплати. Виробничі запаси зменшились на 2,4 тис. грн. (1,10%), але все рівно становлять значну суму – 215,8 тис. грн. Варто подумати про продаж частини виробничих запасів задля збільшення грошових коштів, тим паче, що грошові кошти та їх еквіваленти за звітний рік зменшились на 0,5 тис. грн. і на кінець періоду взагалі були відсутні. Також, аналізуючи дану таблицю слід звернути увагу на збільшення сум дебіторської заборгованості за товари (на 139,4 тис. грн.), по розрахунках з бюджетом (на 3,7 тис. грн.), по внутрішніх розрахунках (на 2,9 тис. грн.) та іншої поточної дебіторської заборгованості (на 6,5 тис. грн.). Дані зміни свідчать про погіршення розрахункової дисципліни в бік зниження платоспроможності. Підприємство може скоротити відвантаження продукції, тоді рахунки дебіторів зменшаться. Наявність заборгованості дебіторів спричиняє фінансові труднощі, оскільки підприємство відчуває недолік фінансових ресурсів для здійснення фінансово-господарської діяльності, виплати заробітної плати та ін.
Замітки користувачів STD.at.ua /арх | Переглядів: 492 | Дата: 22-Лист-2008 | Коментарі (0)

Усього за розділом II 260 715,2 998,9
• покращення іміджу України серед іноземних інвесторів.
Інші вирахування з доходу 030 - -

Ліквідність балансу визначається як ступінь покриття зобов'язань підприємства його активами, термін перетворення яких у гроші відповідає терміну погашення зобов'язань.
Оскільки аплети Java інтерпретуються, а не компілюються, то їх виконання на різних платформах значно полегшується. В цьому випадку достатньо створити для кожної платформи виконуючу Java-систему. Якщо існує така система для даної операційної системи, то будь-яка Java-програма може виконуватись в даному середовищі без додаткової компіляції на цій платформі. Проте Java не є інтерпретованою мовою в чистому розумінні. Програма на Java компілюється. Результатом роботи компілятора Java є байткод (bytecode). Байткод - це оптимізований набір команд, призначений для виконання уявним пристроєм - віртуальною Java-машиною. В такий спосіб витрати на інтерпретацію зводяться до мінімуму, оскільки байкод вже є оптимізованим, і досягається досить висока продуктивність Java-програм. Наведені вище особливості дають підставу розглядати Java не як ще одну мову програмування, а як окрему інформаційну технологію. Таким чином, інтерпретація - це найлегший шлях до перенесення програм, реалізований в Java технології. Незважаючи на те, що мова Java була розроблена в розрахунку на інтерпретацію, технічно немає нічого такого, що б перешкоджало компіляції байткоду в виконуваний код. До байткоду, який пересилається по мережі, застосовується динамічна компіляція, але це ніяк не впливає на переносимість та безпеку, оскільки роботу програми все ще контролює виконуюча система. Такий підхід застосовано в багатьох виконуючих системах Java, що забезпечує продуктивність на рівні оптимізованого коду С++.
Замітки користувачів STD.at.ua /арх | Переглядів: 519 | Дата: 22-Лист-2008 | Коментарі (0)

import java.net.*;
в). Вплив говірок на мову літературну.
3.1. Розрахунки фінансово-господарської діяльності підприємства
}
3. Повільнореалізовані активи (А3) – найменш ліквідні активи. Це запаси, дебіторська заборгованість (платежі по якій очікуються більш як через 12 місяців після звітної дати), податок на додану вартість по придбаним цінностям тощо.
В той же час ми бачимо шляхи подальшого удосконалення процедур індивідуальної приватизації. На сьогодні процес продажу акцій є занадто зарегламентованим. Це не дає змоги підходити індивідуально до кожного підприємства і досягати тим самим максимальної ефективності продажу. В процесі оптимізації процедур індивідуальної приватизації ми сподіваємось і на допомогу міжнародних організацій. Сьогодні Європейським Союзом у рамках програми Тасіс здійснюється проект «Сприяння приватизації шляхом продажу пакетів акцій». Метою цього проекту є:
Впровадження механізму продажу цінних паперів через регульовані торгівельні системи та впровадження бездокументарної форми випуску цінних паперів залежить від взаємодії багатьох структур фондового ринку (депозитарні установи, реєстроутримувачі, фондові біржі, відкриті акціонерні товариства), а також міністерств, відомств та інших центральних органів центральної виконавчої влади. Сучасний стан депозитарної системи ще не відповідає існуючим світовим стандартам. Тому зараз повинні бути ретельно відпрацьовані всі схеми взаємодії між учасниками депозитарної системи, передусім між депозитарієм, зберігачами та організаторами торгівлі.
Замітки користувачів STD.at.ua /арх | Переглядів: 447 | Дата: 22-Лист-2008 | Коментарі (0)

Іноземні інвестори відчувають деяку невпевненість і з причини постійних змін підходу держави до процесу залучення інвестицій. Прийняття Верховною Радою України рішення щодо скасування пільг для спільних підприємств, які могли користуватися ними ще щонайменше декілька років, такої впевненості не додало. Зрозуміло, що бажано залучити до державного бюджету України додаткові кошти від оподаткування таких підприємств, що такі пільги ставлять у дещо нерівні умови хазяйнування іноземних і вітчизняних підприємців. Проте, про це потрібно розмірковувати під час створення законодавчих актів, а не після їх введення в дію. Фірми, які прийняли рішення про вхід в Україну, базуючись на розрахунках, які були зроблені на основі діючого законодавства, сподіваються, що вже нічого не буде заважати розвитку їх бізнесу. До того ж вони отримали і державні гарантії. Зараз, прийняття законів, які суттєво погіршують стан інвесторів, підтверджує сумну репутацію України, як країни з одним з найвищих рівнів ризику для інвесторів.
Проміжним варіантом є продаж на комерційних конкурсах. При цьому, переможцем стає покупець, який пропонує найвищу ціну за пакет акцій. Проте, крім внесення грошових коштів, покупець зобов`язаний виконати фіксовані умови проведення конкурсу, тобто здійснити ряд заходів, направлених на розвиток підприємства. Саме за таким принципом планується проводити зараз міжнародні конкурси за участю фірм-радників. Фірмами-радниками будуть виступати всесвітньо відомі консалтингові фірми, які разом з представниками ФДМУ будуть розробляти фіксовані умови при проведенні конкурсів, а також оцінювати разом з конкурсною комісією пропозиції потенційних покупців.
Замітки користувачів STD.at.ua /арх | Переглядів: 445 | Дата: 22-Лист-2008 | Коментарі (0)

Залучення інвестицій може здійснюватись різними способами, в залежності від відносин між інвестором та об`єктом приватизації, загальним економічним середовищем. Головні способи - це створення спільних підприємств, додаткова емісія акцій, залучення коштів міжнародних фінансових організацій та проведення конкурсів, які б передбачали зобов`язання щодо розвитку підприємств.
1. Відсутність затрат, пов’язаних із друкуванням цінних паперів
Де, А.р.II та А.р.III – відповідно підсумок другого та третього розділів активу балансу (150 та 320 рядки з Ф1)
2.5. Знос основних фондів
Тепер проаналізуємо фінансово-господарську діяльність підприємства хімічної промисловості “Дихлофос” на основі балансу підприємства та його фінансового звіту (поданих в пункті 3.1.). Для цього побудуємо графіки, на яких відображено зміни показників фінансово-господарської діяльності підприємства “Дихлофос” за період з 4-го кварталу 1994 року по 3-й квартал 1998 рік, що надасть змогу визначити функціонувало підприємство в цей період.
Але поруч із новою літературною мовою в українській літературі сильна була й течія славенської мови, підтримана "Граматикою" 1619 р. Мелетія Смотрицького. Цю мову сильно вихваляв відомий архімандрит Захар Копистенський у передмові до видання "Бесіди І.Золотоустого" 1623 р. Під польським пануванням життя ставало все гіршим, і українська людність потягла на схід і далі на південь. Цей колонізаційний рух на схід позначився на стані української мови, хоч і не надовго.
1.2.5. Продаж акцій на міжнародних тендерах
Замітки користувачів STD.at.ua /арх | Переглядів: 509 | Дата: 22-Лист-2008 | Коментарі (0)

За роки свого становлення, фабрика з напівкустарного виробництва виросла в сучасне могутнє підприємство по виробництву спортивної продукції, яка до цього часу не має аналогів на всій території колишнього СРСР.
Коефіцієнт залежності від довгострокових зобов’язань. Цей коефіцієнт показує ступінь залежності підприємства від довгострокових. Наше підприємство зовсім незалежить від довгострокових зобов’язань, але з 3-го кварталу 1996 року воно почало брати довгострокові кредити. Невпинне зростання цього показника протягом декількох звітних періодів може призвести до втрати платоспроможності підприємства.
Необхідно зазначити, що комбінація різних способів придушення інфляції залежить від конкретних економічних умов тієї або іншої країни. Становлення ринку в Україні, зокрема, в значній мірі, залежить від інтенсивності інфляційних процесів. Боротьба ж з цим був методами тотального або значного адміністративного контролю над цінами і прибутками, як це практикувалося раніше, без усунення їх причин, негативно позначається на розвитку ринкових відносин і стабільності економіки.
2.4. Аналіз структури капіталу
Показники фондовіддачі менші нормативу, що рекомендується спеціалістами (в межах 3,0). Тобто на одиницю фондів приходиться менше одиниці продукції (на початок та кінець періоду відповідно 0,31 та 0,42).
Коефіцієнт критичної ліквідності. Цей коефіцієнт показує, чи вистачить у підприємства усіх оборотних засобів, щоб розрахуватись по поточним борговим зобов’язанням. Бажано, щоб це значення перевищувало 1, хоча можна задовольнитися і значенням 0,8-0,9. В той же час, значне перевищення 1, говорить про недоліки у використанні поточних активів, а це, в свою чергу, веде до зниження показника прибутковості підприємства.
Замітки користувачів STD.at.ua /арх | Переглядів: 467 | Дата: 22-Лист-2008 | Коментарі (0)

- цех по виготовленню лиж;
2.1. Показники фінансово-господарської діяльності підприємства
Для поповнення власного капіталу треба, перш за все, оцінити вартість його залучення з різних джерел. До того, як звертатись до зовнішніх джерел формування власного капіталу, повинні бути реалізовані всі можливості його формування за рахунок внутрішніх джерел. А основні внутрішні джерела – прибуток та спеціальні фонди.
Цінність результатів горизонтального аналізу суттєво знижується в умовах інфляції, коливань цін на ресурси та частих нововведень у податковому законодавстві, які впливають на розподіл доходу. В цій ситуації на деяких підприємствах з високими темпами обіговості коштів (задіяних переважно у секторі роздрібної торгівлі та наданні послуг) доцільним було б здійснення горизонтального аналізу з врахуванням не щоквартальних, а щомісячних змін показників у статтях балансу підприємства.
Після литовсько-польської унії 1386 р. спочатку було від вищої польської влади прихильне ставлення до "руської" мови. Наша українська літературна мова, тоді звана руською, стала офіційною мовою Литовсько-Руської держави: нею писали по канцеляріях урядові акти, судили по судах, вона була навіть домовою мовою деяких литовських князів, нею ж написаний і збірник тодішніх постанов, т.зв. "Статут Литовський" 1529 р., пізніші видання 1566 і 1588 рр. У цьому Статуті правно забезпечена українська мова як мова офіційної держави. Цією ж українською літературною мовою трохи раніше був написаний т.зв. "Судебник" великого князя Казимира IV-го 1468 р. З литовських урядових канцелярій виходило багато різних актів, і на їх мові завжди був сильний вплив живої мови. Ця т.зв. актова мова завжди вела в нас перед у розвитку мови літературної, бо мусила відбивати живу народну мову. "Значення т.зв. актової мови в історії розвитку української літературної мови дуже велике, - пише Іван Огієнко, - бо вона стала проповідником живої нашої мови до мови літературної. Найстарішою нашою актовою книгою вважають Книгу Кам'янецького міського маґістрату 1519-1520 років та Кам'янецьку земську книгу 1521 р. Автор підкреслює ще таку важливу ознаку нашої давньої української канцелярійної чи актової мови, а саме, що в основі її лежала північно-західна українська мова, оскільки перші канцелярії почали працювати на землях північних, поліських, і тут виробилася стара канцелярійна мова, що рано з'єдналась із мовою південною, галицькою, створивши тодішню українську літературну мову, мову руську, мову не тільки канцелярій, а й мову книжок. У цій мові довго трималися дві північноукраїнські ознаки, спільні й у мові білоруській, а саме:
Замітки користувачів STD.at.ua /арх | Переглядів: 458 | Дата: 22-Лист-2008 | Коментарі (0)

Таким чином, співставляючи структури змін в активі і пасиві, можна зробити висновки про те, через які джерела, в основному, відбувся притік нових коштів і в які активи ці нові кошти вкладені. Сама по собі структура майна і навіть її динаміка не дає відповідь на питання, наскільки вигідно для інвестора вкладання грошей у дане підприємство, а лише оцінює стан активів і наявність можливостей для погашення боргів.
1. Виділяють декілька їх функцій:
К – кредити банківських установ, а також кредиторська заборгованість за товари.
- структура продукції чи послуг, які випускаються підприємством, її частка в загальному платоспроможному попиті;
Цінні папери, або фондові цінності – це інструменти вкладання грошей, які представляють собою боргові зобов’язання або забезпечують право участі в компанії в якості власника, право покупки або продажу долі в компанії. Майнові вкладення – це вкладення в реальні активи компанії або реальне власне майно. Реальні активи – це земля, будівлі та все те, що “прив’язане” до землі. Реальне власне майно – це золото, антикваріат, мистецькі твори та інші колекційні предмети.
}
- розукрупнення підприємств, виділення із їх складу структурних підрозділів як основного виробництва, так і підрозділів інженерної інфраструктури, в тому числі об‘єктів соціальної сфери.
Разом з цим змінювались підходи до методики та шляхів приватизації. На першому етапі переважали викуп та оренда з викупом. Це був найбільш швидкий спосіб приватизації підприємств виключно членами трудових колективів. На базі приватизованих об`єктів створювались закриті акціонерні товариства або колективні підприємства. Сторонній інвестор практично не мав змоги приймати участь у цьому процесі, українські ж підприємства лишались одного з головних джерел фінансування.
Замітки користувачів STD.at.ua /арх | Переглядів: 463 | Дата: 22-Лист-2008 | Коментарі (0)

Думка про те, що розвиток методів аналізу фінансового стану підприємства проходив переважно в США та Західній Європі не може викликати особливих заперечень: даний аналіз покликаний обслуговувати потреби ринкової економіки, і тому лише розвиток та ускладнення механізму ринкової економіки можуть сприяти вдосконаленню його методів. Значна частина літератури, використаної під час написання цієї роботи належить західним авторам, праці яких розкривають основні принципи сучасних фінансів та менеджерського обліку.
Перспективи застосування.
Без постійного фінансового живлення складових частин економічної системи наступає їх недієздатність з відповідними негативними наслідками. Тому фінансова система виступає чинником інтеграції всіх чинників економічної системи їх високоефективного функціонування і акумулятором грошових ресурсів для здійснення повторного циклу виробництва на цьому ж або вищому рівні. Для здійснення своїх функцій інтегрування економічної системи фінансова система повинна задовольняти інтереси всіх суб'єктів виробництва, підтримуючи на належному рівні дієздатності всі свої структурні і динамічні параметри.
Інструментом формування прибуткової частини бюджету є система податків. Податки це обов'язкові платежі, що нормуються до державного або місцевого бюджету, які вносять окремих осіб, підприємства, організації і установу. Податки розділяють на прямі і непрямі. До прямих податків належать податки з прибутку (прибутковий податок), спадщини, землі, будівель і тому подібне. До непрямих - мито, податок на додану вартість, акцизи і інші.
Замітки користувачів STD.at.ua /арх | Переглядів: 474 | Дата: 22-Лист-2008 | Коментарі (0)

В цілому держава – це чистий споживач грошових ресурсів, це означає, що держава більше використовує ресурси, ніж дає. Подібно державі, компанії, в цілому, являються чистими покупцями грошових ресурсів. Фізичні особи – це чисті постачальники грошей, інакше кажучи, вони дають інвестиційному процесу більше, ніж беруть. Оскільки, держава та компанії є чистими покупцями грошових ресурсів, роль індивідуальних інвесторів у наданні грошей для фінансування економічного росту та розвитку, дуже велика та значна.
• прибутки від зовнішньої торгівлі, податки з населення, прибутковий податок, на прибутки
• взаємно-ощадні банки (різновид кооперативних банківських установ в США);
- продаж пакетів акцій підприємств, приватизація яких здійснюється із залученням іноземних інвестицій за міжнародними договорами України;
1.2.5. Продаж акцій на міжнародних тендерах
9. Бланк И.А. Основы финансового менеджмента – К.: НИКА-ЦЕНТР, 1999.
• Коефіцієнт фінансової стабільності. Бажано, щоб значення цього показника перевищувало 1. Я к видно на графіку значення цього коефіцієнту більше за 1 до 3-го кварталу 1996 року, це є свідченням того, що підприємство в більшій мірі оперує власними грошима. Але після 3-го кварталу 1996 року підприємство почало брати кредити, а це, в свою чергу, може призвести до послаблення фінансової стійкості підприємства.
З метою регулювання готівкових операцій створені законодавча і нормативна бази. У 1994-1995 роках розроблені і затверджені Правлінням НБУ такі нормативні документи: Інструкція «По організації емісійно-касової роботи в установах банків України», «Об організації роботи по готівковому звертанню установами банків України», «Порядок ведення касових операцій в народному господарстві України». Разом з Мінфіном, Мінекономіки і Мінюстицією України були розроблені проекти Указів Президента України, направлені на скорочення готівкового звертання, встановлення фінансових санкцій за порушення діючих правил ведення операцій з готівкою. Правління НБ України затвердило Програму комплексної автоматизації грошового обігу в Україні, яка направлена на введення сучасних банківських технологій.
Замітки користувачів STD.at.ua /арх | Переглядів: 452 | Дата: 22-Лист-2008 | Коментарі (0)

В цілому держава – це чистий споживач грошових ресурсів, це означає, що держава більше використовує ресурси, ніж дає. Подібно державі, компанії, в цілому, являються чистими покупцями грошових ресурсів. Фізичні особи – це чисті постачальники грошей, інакше кажучи, вони дають інвестиційному процесу більше, ніж беруть. Оскільки, держава та компанії є чистими покупцями грошових ресурсів, роль індивідуальних інвесторів у наданні грошей для фінансування економічного росту та розвитку, дуже велика та значна.
• прибутки від зовнішньої торгівлі, податки з населення, прибутковий податок, на прибутки
• взаємно-ощадні банки (різновид кооперативних банківських установ в США);
- продаж пакетів акцій підприємств, приватизація яких здійснюється із залученням іноземних інвестицій за міжнародними договорами України;
1.2.5. Продаж акцій на міжнародних тендерах
9. Бланк И.А. Основы финансового менеджмента – К.: НИКА-ЦЕНТР, 1999.
• Коефіцієнт фінансової стабільності. Бажано, щоб значення цього показника перевищувало 1. Я к видно на графіку значення цього коефіцієнту більше за 1 до 3-го кварталу 1996 року, це є свідченням того, що підприємство в більшій мірі оперує власними грошима. Але після 3-го кварталу 1996 року підприємство почало брати кредити, а це, в свою чергу, може призвести до послаблення фінансової стійкості підприємства.
З метою регулювання готівкових операцій створені законодавча і нормативна бази. У 1994-1995 роках розроблені і затверджені Правлінням НБУ такі нормативні документи: Інструкція «По організації емісійно-касової роботи в установах банків України», «Об організації роботи по готівковому звертанню установами банків України», «Порядок ведення касових операцій в народному господарстві України». Разом з Мінфіном, Мінекономіки і Мінюстицією України були розроблені проекти Указів Президента України, направлені на скорочення готівкового звертання, встановлення фінансових санкцій за порушення діючих правил ведення операцій з готівкою. Правління НБ України затвердило Програму комплексної автоматизації грошового обігу в Україні, яка направлена на введення сучасних банківських технологій.
Замітки користувачів STD.at.ua /арх | Переглядів: 463 | Дата: 22-Лист-2008 | Коментарі (0)

• аналіз виробничих ланцюгів
Із багатьох досліджень І.Огієнка, присвяченим різним аспектам функціонування, унормування та походження української мови, своєю фундаментальністю виділяється "історія української літературної мови", де в історичному розрізі показано всьому світові той тернистий шлях, яким пройшла ця мова, поки набула сучасної форми.
2) виплати по обслуговуванню боргу відносяться на собівартість, що зменшує розмір оподатковуваної бази підприємства, тобто розмір вартості позикового капіталу зменшується на ставку податку на прибуток;
АТЗТ "Мукачівська лижна фабрика "ТИСА"
- пріоритетний продаж великими пакетами акцій об‘єктів групи Г та стратегічно важливих для економіки та безпеки держави підприємств за окремим порядком;
Але аналізу тільки ліквідних активів підприємства далеко не достатньо для визначення ступеню його ліквідності, тому розрахуємо коефіцієнти ліквідності.
9. Современная экономика. Общедоступный учебный курс. Ростов н/Д.: изд-во «Феникс», 1998.
Рушення фінансів «приводить» в дію робочу силу і її труд, матеріальні і сировинні ресурси, готові продукти виробництва, послуги, забезпечує зростання інтелектуального потенціалу і добробут суспільства загалом і кожної людини зокрема. Фінансові механізми «здійснюють» кругообіг придбаного капіталу і його нарощування. Рушення фінансів в економіці подібно рушенню крові в живому організмі і функції їх зводяться до живлення своїх систем.
1.2.3. Способи продажу пакетів акцій підприємств в ході приватизації
2.2. Оцінка платоспроможності підприємства та ліквідності його активів
Замітки користувачів STD.at.ua /арх | Переглядів: 549 | Дата: 22-Лист-2008 | Коментарі (0)

2. Аналіз фінансово-господарської діяльності підприємства
1.2.2. Приватизація як один із шляхів залучення інвестицій в Україну в період переходу до ринкової економіки
[...] Унаслідок нестерпного життя українців під Польщею вони переселялися на лівобережжя, а після Полтавської битви, особливо коли розпочалася російсько-турецька війна, населення лівобережжя великими громадами втікало на правобережжя. Усі ці переселення, на думку І.Огієнка, сильно вплинули на стан української мови: її говірки втрачали свої відмінності, й поставала більш-менш однакова всеукраїнська східна мова. Оце та причина, чому вирівнювалася наша мова на лівобережжі та правобережжі. Таких рухів населення не було в Західній Україні, тому там збереглися говірки зі своїми відмінностями.
В 1994 році відповідно до Закону України "Про приватизацію майна державних підприємств" та керуючись Декретом Кабінету Міністрів України "Про приватизацію цілісних майнових комплексів державних підприємств та їх структурних підрозділів, зданих в оренду" і згідно з заявою організації орендарів Мукачівської експериментальної лижної фабрики був виданий дозвіл Фонду Держмайна на приватизацію підприємства. В січні 1995 року був підписаний Установчий договір про створення і діяльність Закритого Акціонерного Товариства "Мукачівська лижна фабрика "ТИСА", статутний фонд якого становить 56,4 тис. грн., який поділено на 11280 штук простих іменних акцій номінальною вартістю 5 грн. з загальною кількістю акціонерів – 2604 осіб.
Зрозуміло, що неконкурентні способи приватизації, такі як викуп або пільговий продаж акцій працівникам і керівництву підприємств, можна розглядати лише з точки зору їх подальшого перерозподілу. Неконкурентні способи продажу характеризуються продажем за номінальною вартістю або і зовсім безоплатною передачею майна. Беручи до уваги той факт, що більшість коштів, які надходять для сплати, становлять приватизаційні майнові та компенсаційні сертифікати, надходження до бюджету від неконкурентних способів продажу наближаються до нуля. Інвестиційний потенціал трудових колективів та інших категорій громадян, що мають пільги при придбанні акцій, є наймізернішим, якщо він є взагалі. З іншого боку, такі способи продажу забезпечують певний соціальний ефект, дозволяючи працівникам підприємств, більша частина яких ледь зводить кінці з кінцями, дешево (за номінальною вартістю) або безоплатно отримати частину акцій свого підприємства. Неконкурентні способи продажу створюють досить широке коло власників акцій, готових при слушній нагоді викинути їх на вторинний ринок цінних паперів з метою отримання “живих” грошей.
Замітки користувачів STD.at.ua /арх | Переглядів: 525 | Дата: 22-Лист-2008 | Коментарі (0)

Copyright MyCorp © 2024