Пн, 10-Груд-2018, 04:50
Учимсь учитись
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Форма входу
Пошук
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 287
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гості: 1
Користувачі: 0
 Дошка заміток
Головна » Дошка оголошень » Замітки користувачів STD.at.ua /арх

Замітки СТД: реферати, курсові, дипломні роботи, шпаргалки, статті для студентів та школярів
22-Лист-2008, 14:10
2. Аналіз фінансово-господарської діяльності підприємства
1.2.2. Приватизація як один із шляхів залучення інвестицій в Україну в період переходу до ринкової економіки
[...] Унаслідок нестерпного життя українців під Польщею вони переселялися на лівобережжя, а після Полтавської битви, особливо коли розпочалася російсько-турецька війна, населення лівобережжя великими громадами втікало на правобережжя. Усі ці переселення, на думку І.Огієнка, сильно вплинули на стан української мови: її говірки втрачали свої відмінності, й поставала більш-менш однакова всеукраїнська східна мова. Оце та причина, чому вирівнювалася наша мова на лівобережжі та правобережжі. Таких рухів населення не було в Західній Україні, тому там збереглися говірки зі своїми відмінностями.
В 1994 році відповідно до Закону України "Про приватизацію майна державних підприємств" та керуючись Декретом Кабінету Міністрів України "Про приватизацію цілісних майнових комплексів державних підприємств та їх структурних підрозділів, зданих в оренду" і згідно з заявою організації орендарів Мукачівської експериментальної лижної фабрики був виданий дозвіл Фонду Держмайна на приватизацію підприємства. В січні 1995 року був підписаний Установчий договір про створення і діяльність Закритого Акціонерного Товариства "Мукачівська лижна фабрика "ТИСА", статутний фонд якого становить 56,4 тис. грн., який поділено на 11280 штук простих іменних акцій номінальною вартістю 5 грн. з загальною кількістю акціонерів – 2604 осіб.
Зрозуміло, що неконкурентні способи приватизації, такі як викуп або пільговий продаж акцій працівникам і керівництву підприємств, можна розглядати лише з точки зору їх подальшого перерозподілу. Неконкурентні способи продажу характеризуються продажем за номінальною вартістю або і зовсім безоплатною передачею майна. Беручи до уваги той факт, що більшість коштів, які надходять для сплати, становлять приватизаційні майнові та компенсаційні сертифікати, надходження до бюджету від неконкурентних способів продажу наближаються до нуля. Інвестиційний потенціал трудових колективів та інших категорій громадян, що мають пільги при придбанні акцій, є наймізернішим, якщо він є взагалі. З іншого боку, такі способи продажу забезпечують певний соціальний ефект, дозволяючи працівникам підприємств, більша частина яких ледь зводить кінці з кінцями, дешево (за номінальною вартістю) або безоплатно отримати частину акцій свого підприємства. Неконкурентні способи продажу створюють досить широке коло власників акцій, готових при слушній нагоді викинути їх на вторинний ринок цінних паперів з метою отримання “живих” грошей.
Додав: Serega_adm |
Переглядів: 264 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2018