Нд, 18-Лист-2018, 12:14
Учимсь учитись
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Форма входу
Пошук
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 286
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гості: 1
Користувачі: 0
 Дошка заміток
Головна » Дошка оголошень » Замітки користувачів STD.at.ua /арх

Замітки СТД: реферати, курсові, дипломні роботи, шпаргалки, статті для студентів та школярів
22-Лист-2008, 14:14
import java.net.*;
в). Вплив говірок на мову літературну.
3.1. Розрахунки фінансово-господарської діяльності підприємства
}
3. Повільнореалізовані активи (А3) – найменш ліквідні активи. Це запаси, дебіторська заборгованість (платежі по якій очікуються більш як через 12 місяців після звітної дати), податок на додану вартість по придбаним цінностям тощо.
В той же час ми бачимо шляхи подальшого удосконалення процедур індивідуальної приватизації. На сьогодні процес продажу акцій є занадто зарегламентованим. Це не дає змоги підходити індивідуально до кожного підприємства і досягати тим самим максимальної ефективності продажу. В процесі оптимізації процедур індивідуальної приватизації ми сподіваємось і на допомогу міжнародних організацій. Сьогодні Європейським Союзом у рамках програми Тасіс здійснюється проект «Сприяння приватизації шляхом продажу пакетів акцій». Метою цього проекту є:
Впровадження механізму продажу цінних паперів через регульовані торгівельні системи та впровадження бездокументарної форми випуску цінних паперів залежить від взаємодії багатьох структур фондового ринку (депозитарні установи, реєстроутримувачі, фондові біржі, відкриті акціонерні товариства), а також міністерств, відомств та інших центральних органів центральної виконавчої влади. Сучасний стан депозитарної системи ще не відповідає існуючим світовим стандартам. Тому зараз повинні бути ретельно відпрацьовані всі схеми взаємодії між учасниками депозитарної системи, передусім між депозитарієм, зберігачами та організаторами торгівлі.
Додав: Serega_adm |
Переглядів: 236 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2018