Нд, 18-Лист-2018, 12:50
Учимсь учитись
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Форма входу
Пошук
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 286
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гості: 1
Користувачі: 0
 Дошка заміток
Головна » Дошка оголошень » Замітки користувачів STD.at.ua /арх

Замітки СТД: реферати, курсові, дипломні роботи, шпаргалки, статті для студентів та школярів
22-Лист-2008, 14:13
Таким чином, співставляючи структури змін в активі і пасиві, можна зробити висновки про те, через які джерела, в основному, відбувся притік нових коштів і в які активи ці нові кошти вкладені. Сама по собі структура майна і навіть її динаміка не дає відповідь на питання, наскільки вигідно для інвестора вкладання грошей у дане підприємство, а лише оцінює стан активів і наявність можливостей для погашення боргів.
1. Виділяють декілька їх функцій:
К – кредити банківських установ, а також кредиторська заборгованість за товари.
- структура продукції чи послуг, які випускаються підприємством, її частка в загальному платоспроможному попиті;
Цінні папери, або фондові цінності – це інструменти вкладання грошей, які представляють собою боргові зобов’язання або забезпечують право участі в компанії в якості власника, право покупки або продажу долі в компанії. Майнові вкладення – це вкладення в реальні активи компанії або реальне власне майно. Реальні активи – це земля, будівлі та все те, що “прив’язане” до землі. Реальне власне майно – це золото, антикваріат, мистецькі твори та інші колекційні предмети.
}
- розукрупнення підприємств, виділення із їх складу структурних підрозділів як основного виробництва, так і підрозділів інженерної інфраструктури, в тому числі об‘єктів соціальної сфери.
Разом з цим змінювались підходи до методики та шляхів приватизації. На першому етапі переважали викуп та оренда з викупом. Це був найбільш швидкий спосіб приватизації підприємств виключно членами трудових колективів. На базі приватизованих об`єктів створювались закриті акціонерні товариства або колективні підприємства. Сторонній інвестор практично не мав змоги приймати участь у цьому процесі, українські ж підприємства лишались одного з головних джерел фінансування.
Додав: Serega_adm |
Переглядів: 231 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2018