Нд, 18-Лист-2018, 12:57
Учимсь учитись
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Форма входу
Пошук
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 286
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гості: 1
Користувачі: 0
 Дошка заміток
Головна » Дошка оголошень » Замітки користувачів STD.at.ua /арх

Замітки СТД: реферати, курсові, дипломні роботи, шпаргалки, статті для студентів та школярів
22-Лист-2008, 14:14
За роки свого становлення, фабрика з напівкустарного виробництва виросла в сучасне могутнє підприємство по виробництву спортивної продукції, яка до цього часу не має аналогів на всій території колишнього СРСР.
Коефіцієнт залежності від довгострокових зобов’язань. Цей коефіцієнт показує ступінь залежності підприємства від довгострокових. Наше підприємство зовсім незалежить від довгострокових зобов’язань, але з 3-го кварталу 1996 року воно почало брати довгострокові кредити. Невпинне зростання цього показника протягом декількох звітних періодів може призвести до втрати платоспроможності підприємства.
Необхідно зазначити, що комбінація різних способів придушення інфляції залежить від конкретних економічних умов тієї або іншої країни. Становлення ринку в Україні, зокрема, в значній мірі, залежить від інтенсивності інфляційних процесів. Боротьба ж з цим був методами тотального або значного адміністративного контролю над цінами і прибутками, як це практикувалося раніше, без усунення їх причин, негативно позначається на розвитку ринкових відносин і стабільності економіки.
2.4. Аналіз структури капіталу
Показники фондовіддачі менші нормативу, що рекомендується спеціалістами (в межах 3,0). Тобто на одиницю фондів приходиться менше одиниці продукції (на початок та кінець періоду відповідно 0,31 та 0,42).
Коефіцієнт критичної ліквідності. Цей коефіцієнт показує, чи вистачить у підприємства усіх оборотних засобів, щоб розрахуватись по поточним борговим зобов’язанням. Бажано, щоб це значення перевищувало 1, хоча можна задовольнитися і значенням 0,8-0,9. В той же час, значне перевищення 1, говорить про недоліки у використанні поточних активів, а це, в свою чергу, веде до зниження показника прибутковості підприємства.
Додав: Serega_adm |
Переглядів: 253 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2018