Чт, 18-Квіт-2019, 17:35
Учимсь учитись
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Форма входу
Пошук
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 287
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гості: 1
Користувачі: 0
 Дошка заміток
Головна » Дошка оголошень » Замітки користувачів STD.at.ua /арх

Замітки СТД: реферати, курсові, дипломні роботи, шпаргалки, статті для студентів та школярів
22-Лист-2008, 14:16
Таким чином, не можна стверджувати про ліквідність і платоспроможність лижної фабрики. Через брак ліквідних коштів підприємство не здатне покрити короткострокових зобов'язань. Більшість коштів підприємства мобілізовані в виробничі запаси і затрати, які є важкореалізованими активами і не можуть забезпечити високу платоспроможність підприємства.
String id = (String)e.nextElement();
Цей клас є розширенням класу Applet, отже є аплетом. В цьому класі створюється об’єкт класу ServerConnection, через якій здійснюється обмін інформацією з сервером. Графічний інтерфейс цього класу представляє 3 області: поле вводу, в яке спочатку вводиться ім’я користувача, а потім - повідомлення, адресовані іншим клієнтам, список клієнтів, в якому треба обирати адресата, та текстова область в якій відбивається текст діалога. Метод action реалізує обробку події вводу тексту в область вводу. Методи add, delete, chat, nameEntered, quit є реакцією на наступні події: підключення нового клієнта, зникнення клієнта, надходження повідомлення від клієнта, ідентифікація та вихід. Ці методи визиваються класом ServerConnection при надходженні відповідних повідомлень, або ж всередині аплета, якщо джерелом події є сам клієнт.
Успіх фінансово-господарської діяльності підприємства, а отже і його фінансова стійкість, багато в чому залежить від показників забезпеченості підприємства засобами та відповідними джерелами їх формування.
2. Складання зведених облікових реєстрів рахунків власників цінних паперів провадиться професійною та відповідальною структурою, такою як депозитарій цінних паперів. При цьому практично не існує можливості порушення балансу випуску цінних паперів внаслідок будь-яких помилок, що можливі при веденні реєстрів власників іменних цінних паперів.
Додав: Serega_adm |
Переглядів: 247 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2019