Нд, 22-Квіт-2018, 10:41
Учимсь учитись
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Форма входу
Категорії розділу
Вебмайстру [10]
Статті вебмайстру
Відомі люди [10]
Співаки, актори, художники
Навчання [3]
Статті, що стосуються навчання, освіти
Творчість [6]
Власні вірші, оповідання ...
Робота [1]
Робота і заробіток в Інтернеті
Гумор [23]
Свіжі анекдоти, смішні історії, все, що підвищує настрій
Різне [71]
Все, що не входить у вищі категорії
Пошук
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 284
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гості: 1
Користувачі: 0
 Каталог статтів
Головна » Статті » Навчання

Професії
Психологія - уміння професійно спілкуватися з пацієнтами, легко досягати своєї мети, ясно виражати свої думки, уміння бути професіоналом і просто приємною людиною. На сьогоднішній день психологія наймодніша наука. Знання в цій області необхідні медикам, бізнесменам, артистам, політикам. Всім тим професіоналам, які працюють з людьми. Ми вважаємо, що ці відомості можуть бути корисними для поліпшення повсякденних відносин з людьми. Вони допомагають поліпшити відносини з іншою людиною. Це керівництво для того, щоб ефективно спілкуватися с друзями для вирішення конфліктів.


Інформатика - Практично, це додаткова професія. Вільне володіння інформаційними технологіями, уміння працювати в медичному офісі, можливість отримати необхідну медичну інформацію з Інтернету, першої узнавати медичні новини, автоматизувати свою роботу, швидко оформляти медичні документи, освоїти медичні програми, наприклад, комп'ютерну діагностику, комп'ютерний медогляд, ЕКГ і безліч інших, серед яких УЗІ зубів, магнітно-ядерний резонанс, томографія, лазерне очищення крові...


Філософія, соціологія - Ці предмети звичайно служать для загального розвитку, але в коледжі вони викладаються так, як необхідні для роботи щодня. Зрозуміти кожну людину і при необхідності надати допомогу - нова частина роботи медика. Взаєморозуміння може бути способом звільнення від конфліктів і сильних переживань; прискорювачем терапевтичного процесу; допоміжним засобом для інтерпретацій і діагностичної роботи; дисциплінуючою і контролюючою "силою"; засобом розвитку уваги до відчуттів людини, посилення власної особової цінності.


Культурологія - глибоке розуміння традицій, вірувань пацієнта допомагає порозумітися з ним, а значить і допомогти подолати хворобу Терапія мистецтвом завжди застосовувалася в лікарнях і психіатричних клініках в роботі з важко хворими пацієнтами.

Історично склалося так, що терапія мистецтвом була альтернативним варіантом роботи з тяжкохворими пацієнтами, дітьми або дорослими, для яких вербальний вираз думок і відчуттів в спілкуванні утруднений.
В даний час терапія мистецтвом використовується для надання психологічної допомоги більш широкому контингенту клієнтів і поступово віддаляється від своєї психоаналітичної першооснови.


Масаж - Володіння навиками масажу є необхідним і в роботі і стане в нагоді в повсякденному житті. Масажист - це професія. Офіційний сертифікат масажиста може отримати кожний студент, який успішно закінчив курс при коледжі. Ще в глибокій давнині масаж був відомий як лікувальний засіб. Масаж застосовували первісні люди. Очевидно, погладжування, розтирання, розминання хворого місця спочатку було чисто інстинктивним. Його робили на перших етапах розвитку народної медицини.
Встановлено, що багато століть назад масаж застосовували як лікувальний засіб народи, що живуть на островах Тихого океану.


Фармакологія - галузь медицини, що швидко розвивається. Існує безліч лікарських препаратів.

Медик повинен глибоко розуміти дію їх на організм людини. Медсестра і фельдшери повинні знати дозування препаратів, розуміти і виписувати рецепти.


Офтальмологія. Орган зору є найважливішим знаряддям пізнання зовнішнього світу. Основна інформація про навколишню дійсність поступає в мозок саме через цей аналізатор. Всі органи чуття, у тому числі зоровий аналізатор, функціонують як прилади для сприйняття сигналів. Око - це дистантний аналізатор вищого порядку. Йому властиво просторове сприйняття глибини, пересування предметів, їх віддаленості, тілесності. В звичайному житті людина навряд чи помічає, що жива істота не має більш сильного і вірного вартового, ніж орган зору.
Категорія: Навчання | Додав: Serega_adm (09-Трав-2008) | Автор: Сергій Сегійович
Переглядів: 541 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2018