Пн, 10-Груд-2018, 04:50
Учимсь учитись
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Форма входу
Пошук
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 287
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гості: 1
Користувачі: 0
 Дошка заміток
Головна » Дошка оголошень » Замітки користувачів STD.at.ua /арх

Замітки СТД: реферати, курсові, дипломні роботи, шпаргалки, статті для студентів та школярів
22-Лист-2008, 14:07
У залежності від вигляду грошей, що звертаються виділяються два типи систем грошового обігу:
Знос основних засобів 011
По мірі розвитку і розширення банківської діяльності намітилася тенденція концентрації банківського капіталу. Нарощування статутних фондів було зумовлене як посиленням інфляційних процесів в економіці, так і заходами, які робив НБ України відносно капіталізації українських банків.
Економічна сутність рентабельності може бути розкрита тільки через характеристику системи показників. Загальний їхній зміст – визначення суми прибутку з однієї гривні вкладеного капіталу. І оскільки це відносні показники, то вони практично не підпадають під вплив інфляції.
Проте, деяких інвесторів, які планують в подальшому вносити дуже значні кошти в розвиток підприємств, може не влаштовувати спекулятивно взвинчену вартість пакетів, гроші за які не надходять до об`єкта інвестицій. Для залучення таких інвесторів розроблено процедуру проведення некомерційних конкурсів. При цьому способі продажу пакет акцій продається за попередньо визначеною вартістю, а вирішальним фактором при виборі переможця стає його бізнес-план та зобов`язання щодо реконструкції та розвитку підприємства. Таким чином, до бюджету надходить значно менша сума коштів у якості сплати за придбане майно, проте підприємство отримує в повному обсязі кошти для своєї реорганізації та переозброєння. Крім того, такий покупець бере на себе зобов`язання щодо збереження, а можливо і збільшення, кількості робочих місць, впровадження нових технологій, організації праці та інші. Фактично, держава при цьому нічого не втрачає, бо через деякий час податкові надходження від роботи приватизованих таким чином підприємств значно перевищуватимуть суму, яку можна було отримати в результаті інших способів продажу. Щоправда, такі надходження стають можливими лише через деякий проміжок часу, а економічна ситуація в державі може бути не дуже сприятливою для цього.
Додав: Serega_adm |
Переглядів: 262 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2018