Чт, 17-Січ-2019, 00:29
Учимсь учитись
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Форма входу
Пошук
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 287
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гості: 1
Користувачі: 0
 Дошка заміток
Головна » Дошка оголошень » Замітки користувачів STD.at.ua /арх

Замітки СТД: реферати, курсові, дипломні роботи, шпаргалки, статті для студентів та школярів
22-Лист-2008, 14:07
- демонетизація золота;
• Прибуток на власний ( акціонерний) капітал. Прибуток на власний капітал є показником рентабельності будь-яких інвестицій як підприємства в цілому, так і окремої інвестиції конкретного суб’єкта, наприклад засновника. До 2-го кварталу 1996 підприємство функціонувало, з перебоїнами, але прибуток був, на графіку видно, що після 2-го го кварталу 1996 року прибутку не стало.
- по-перше, для фінансування поточної діяльності – на формування обігових засобів, зміцнення платоспроможності, посилення ліквідності тощо;
Національний банк України разом з Кримським республіканським управлінням і банківськими установами всіх рівнів утворює єдину організаційну кредитну систему, яка засновується на національній грошовій одиниці і виконує функції резервної системи.
Істотний вплив на забезпечення фінансової стійкості підприємства справляють кошти, що додатково мобілізуються на ринку позичкових капіталів. Зрозуміло, що чим більше коштів може залучити підприємство, тим значніші його фінансові можливості. Водночас зростає і фінансовий ризик нездатності підприємства своєчасно і в повному обсязі розплатитися зі своїми кредиторами.
Переваги інтерпретованості в поєднанні з високою продуктивністю.
Проте, для крупних транснаціональних фірм, які приходять в Україну всерьоз та надовго, такий пакет теж є малоцікавим. Для них важливо контролювати поточну діяльність об`єкта своїх інвестицій, пристосовувати його для роботи на світових ринках. Тому, для такої категорії інвесторів інтерес становлять пакети розміром понад 50%, а іноді і “суперконтрольний” пакет розміром в 75%.
Додав: Serega_adm |
Переглядів: 313 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2019