Пн, 10-Груд-2018, 03:37
Учимсь учитись
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Форма входу
Пошук
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 287
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гості: 1
Користувачі: 0
 Дошка заміток
Головна » Дошка оголошень » Замітки користувачів STD.at.ua /арх

Замітки СТД: реферати, курсові, дипломні роботи, шпаргалки, статті для студентів та школярів
22-Лист-2008, 14:17
Java розробляялася з орієнтацією на вимоги до створення інтерактивних програм, які працюють з мережею. З цією метою Java підтримує багатопоточне програмування, яке дозволяє легко розробляти програми, що викинують багато процесів одночасно. Виконання Java-програми засновано на елгантному, але в той самий час високоорганізованому рішенні багатопроцесової синхронізації, яке дозволяє вам створювати високоефективні інтерактивні системи.
Майно Товариства складається з основних засобів та обігових коштів, а також цінностей, вартість яких відображена в балансі.
Проведення міжнародних інвестиційних тендерів є для ФДМУ досить складним завданням. Повинно бути вирішеним питання доступності для стратегічного інвестора необхідного пакету акцій. Часто без належного обгрунтування за державою резервуються значні пакети, створюються державні холдинги. На сьогодні державну частку мають більш ніж 4000 ВАТ. Постає питання чи необхідно державі тримати таку кількість пакетів акцій, тим більше, що часто вони не перевищують 25%, тобто не дають можливості здійснювати ефективний контроль. Останнім часом дуже широкого розповсюдження набула практика подрібнення пакетів акцій, призначених для продажу на некомерційних конкурсах. Непоодинокі випадки, коли пакет розміром, скажімо, у 40 відсотків статутного фонду продається 4-5 пакетами розміром 5-10 відсотків. Зрозуміло, що така практика не дає користі нікому, крім тих керівників підприємств, які зацікавлені у відсутності стратегічного інвестора і максимальному розпорошенні акцій. Аргументи таких керівників про те, що необхідність подрібнення пакетів викликана одночасним проведенням декількох інвестиційних програм, не витримують ніякої критики. Жоден із серйозних інвесторів не погодиться вкладати кошти в розвиток об`єкту, діяльність якого він не зможе потім якимось чином контролювати. Мінімально сприйнятним для стратегічного інвестора може бути пакет розміром більше 25% статутного фонду. Саме такий розмір, відповідно до Закону України “Про господарські товариства” дає змогу накласти “вето” на рішення загальних зборів акціонерного товариства про зміни в Статуті, створення та припинення діяльності філій і дочірніх підприємств, припинення діяльності товариства. Тому ми зараз будемо докладати всіх зусиль для забезпечення продажу значних за розміром та питомою вагою пакетів акцій.
Додав: Serega_adm |
Переглядів: 270 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2018